Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 17.06.2019 Gazete
ABONE OL

yönetimi Kalinic için resmi teklif yaptı

Sportif Direktörü Comolli ile beraber ’in menajerleri Fali Ramadani ve A.Madrid ile görüştü. Sarı-Lacivertliler geçen sezon A.Madrid'de fazla forma şansı bulamayan Hırvat golcüyü ikna etti. İspanyol kulübü ile pazarlık sürüyor.

Fenerbahçe Kalinic'i istedi
Fenerbahçe Yönetimi yeni sezon için kolları sıvarken forvet ine önceliği verdi. Rondon, Mitrovic ve Kalinic'i listesinde bulunduran Sarı-Lacivertliler, dün resmen Atletico Madrid'e teklif yaptı. İspanyol kulübünden Nikola Kalinic'i kiralık olarak istedi.

RAMADANİ&TÜRKCAN DEVREDE
GEÇEN sezon fazla forma şansı bulamayan Nikola Kalinic'i de ikna eden Sarı-Lacivertliler'e bu transferde dünyaca ünlü menajer Fali Ramadani ve Mirsad Türkcan yardım ediyor.PAZARLIK MASASINDALAR
SPORTİF Direktör Comolli'nin Ramadani ve Mirsad Türkcan ile birlikte İspanyol kulübüyle pazarlık görüşmelerini sürdürdüğü öğrenildi.

ÖNCELİK FORVETTE
NIKOLA Kalinic'in yanı sıra kaliteli bir forvet transferi daha yapmayı hedefleyen Fenerbahçe önce forvet transferini sonlandırmak istiyor.


14 MİLYON EURO'YA TRANSFER OLMUŞTU
NIKOLA Kalinic geçen sezon 14 milyon Euro'ya Milan'dan 'e transfer olmuştu. Ancak Hırvat futbolcu geçen sezon 17 maçta forma giyebildi ve sadece ligde 2 gol attı. Bu nedenle de Kalinic A.Madrid'de kalmak istemiyor.