Bugünkü
Takvim

'de krizi! İstifanın eşiğinden döndü

de Comolli’nin istediği oyunculara yönelme olunca isyan etti. 2 kez istifanın eşiğinden dönen Yanal’ın Fejsa transferine de karşı olduğu iddia edildi.

Fener’de Yanal krizi

FENERBAHÇE'DE çalışmaları devam ederken, durumun toz-pembe olmadığı ortaya çıktı! Teknik direktör Ersun Yanal'ın transferde Comolli ve yönetimin belirlediği isimler üzerinde durulmasına karşı çıktığı ve kendi istediği futbolculara yönelinmesini istediği öğrenildi.

2 KEZ İSTİFANIN EŞİĞİNDEN DÖNDÜ
YANAL'IN istenilen transfer politikasına karşı çıktığı ve 2 kez istifanın eşiğine geldiği ve son anda olayın tatlıya bağlandığı da ifade ediliyor. Somut örneklerden biri de Fejsa'da yaşandı.

YANAL RAHATSIZ OLDU...
FEJSA'NIN Ersun Yanal'ın tercihi olmadığı ifade ediliyor. Ersun Yanal'ı, daha önce ile görüşülmüş olmasının rahatsız ettiği de iddialar arasında.

KENDİ LİSTESİ UYGULANSIN İSTİYOR
ERSUN Yanal'ın istediği oyuncuları yönetime liste olarak verdiği biliniyor. Bu listeye de sadık kalınmasını istiyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.