Bugünkü
Takvim

hoca arayışları için 3 ismi ön plana aldı! ... Lucescu... ...

Yönetim, daha önce Rumen hoca ile anlaşmasına rağmen son kararını vermedi. ’nın alacağı kararı bekliyor... için de girişimlerin olduğu ortaya çıktı.

Kartal düğmeye bastı

'ta yeni teknik direktör için gerisayım başladı... Şenol Güneş'in sezon sonunda takımdan ayrılacak olması nedeniyle arayışlarını sürdüren yönetim Lucescu'nun dışında Abdullah Avcı ve Tayfun Korkut seçeneklerini sıcak tutuyor. Yönetim Lucescu ile anlaşmasına rağmen Avcı ismi ön plana çıktı.

AVCI'NIN ADI ÖN PLANA ÇIKTI
Başakşehir'de şampiyonluğu son anda G.Saray'a kaptıran başarılı hocayı özellikle bazı yöneticilerin çok istediği ortaya çıktı. 'ın da Avcı'yı ciddi biçimde düşündüğü gelen bilgiler arasında.

KORKUT DA ADAYLAR ARASINDA
Lucescu ​ve Abdullah Avcı dışında Bundesliga'da görev yapan 'un da gündemde olduğu belirlendi. Beşiktaş Yönetimi'nin ay sonuna kadar yeni hocayı açıklamasına kesin gözüyle bakılıyor.

YALÇIN&BURUK RAFA KALKTI
Beşiktaş'ta daha önce gündeme gelen , , Okan Buruk, ve isimlerinin ise yönetimin yaptığı değerlendirme sonrası rafa kaldırıldığı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.