Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.05.2019 04:17
  • Son Güncelleme: 21.05.2019 05:16

Hazine ve 'ndan 'ın açıklamalarına yalanlama

Hazine ve 'ndan yapılan açıklamada, “Bakanımızın ve Bakanlığımızın kulüplerin finansal süreçleri ile ilgili bir tasarrufu ya da yönlendirmesi yoktur” denildi.

Hazine'den o iddialara yalanlama

Hazine ve Basın Müşavirliğince, Bakan ve Bakanlığın kulüplerin finansal süreçleriyle ilgili bir tasarrufunun bulunmadığı bildirildi.

Galatasaray Kulübü İkinci Başkanı 'ın kulüplerinin finansal durumuna ilişkin, "Sayın Berat Albayrak ile görüştüm ve Türk futboluna önemli katkılar yapılacağını söyledi. İnşallah ay başında banka düzenlemeleriyle Türk futbolu rahat bir nefes alacak." şeklindeki sözlerinin ardından Hazine ve Maliye Bakanlığı Basın Müşavirliğinden açıklama yapıldı.

Bakanlık Basın Müşaviri Mehmet Ali Berber, Twitter hesabı üzerinden yaptığı açıklamada, "Sayın Bakanımız Berat Albayrak'a atfen dile getirilen bu tür sözler doğru değildir. Bakanımızın ve Bakanlığımızın kulüplerin finansal süreçleri ile ilgili bir tasarrufu ya da yönlendirmesi yoktur. Bu süreçler kulüpler ile ilgili bankalar arasında yürütülmektedir." ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ayhnkrblt ayhnkrblt

bu neyin algısı Abdurrahim!... bu şekilde hükümete baskı mı yapacaktınız. hem istediğiniz gibi meydanı boş bulmuş ve davranıyorsunuz ve hala tüyü bitmemiş yetimin hakkına girip, devletten faydalanmaya çalışıyorsunuz. yazıklar olsun sizin gibi sözde vatanseverlere.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 21.05.2019 09:21

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.