Bugünkü
Takvim

Fatih Terim, 22. şampiyonluğu bu sözlerle özetledi: Alnımızın akıyla

Ben her zaman şunu söyledim ’ın bana öğrettiği en önemli şey büyük takım refleksi... Bu camia birleştiği zaman büyük iş yapar. Krizler, kaoslar, hepsini geçiştirdik... 50 maç ceza aldık. 6 ay forvetsiz oynadık. Hiçbir zaman üm-i dimi kaybetmedim. Sonu güzel bitti.

Alnımızın akıyla
G.Saray Teknik Direktörü Fatih Terim, şampiyonluktan sonra, "19 Mayıs Gençlik ve Spor Bayramı'nda şampiyon olmak büyük anlam ve önem taşıyor. camiasına armağan olsun. Çok güzel bir şampiyonluk. Alnımızın akıyla hak ettiğimiz şampiyonluk" şeklinde konuştu.
BÜYÜK TAKIM REFLEKSİ
Terim, "G.Saray birleştiği zaman çok şeyler yapar. Ben hep şunu söyledim, Galatasaray'ın bana öğrettiği en önemli şey büyük takım refleksi" dedi.ÜMİDİMİ HİÇ KAYBETMEDİM
Fatih hoca, "Büyük takım refleksi gösterdik. Krizler, kaoslar, hepsini geçiştirdik. 50 maç ceza aldık. 6 ay forvetsiz oynadık ama ümidimi hiç kaybetmedim. Sonu güzel bitti. Herkese teşekkür ederim" diye konuştu.

ERDOĞAN'DAN TEBRİK MESAJI
Başkan , 'i yenerek 'de şampiyon olan Galatasaray için tebrik mesajı yayımladı. Erdoğan, "Galatasaray'ı ve tüm Galatasaraylılar'ı kutluyorum" ifadelerini kullandı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.