Bugünkü
Takvim

: Türk unun

Başkanı Hasan “Silahım olsa hakemi vururdum” dedi. Hakem hocası da “Bu maç Türk unun ’üdür” yorumunu yaptı...

Türk futbolunun 11 Eylül'ü

Galatasaray'ın 'u 3-2 mağlup ettiği karşılaşmaya maçın hakemi Serkan Çınar'ın verdiği kararlar damga vurdu. lehine iki penaltı veren Çınar, spor'dan Samudio'ya da kırmızı kart gösterdi. Bu kararlar hakem hocalarının büyük tepkisine sebep oldu.

FUTBOLUN KARA GÜNÜ...
Çınar'ın kararlarını eleştiren hakem hocası Ahmet Çakar, Rize- G.Saray maçı için 2001'de ABD'de İkiz Kuleler'e yapılan saldırıyı işaret ederek "Türk futbolunun 11 Eylül'ü... Rize'de kara bir gün yaşandı" dedi.
TOROĞLU: HAKEMLİK YAPTIRMAYIN
Serkan Çınar'ın yönetimine tepki gösteren bir başka eski hakem , "Serkan Çınar gibilere hakemlik yaptırmayın. Bunlarda karakter noksanlığı var. Temizlenmeliler" yorumunda bulundu.KARTAL: ADAMI KATİL EDERLER
Serkan Çınar'a en büyük tepki ise Rizespor Başkanı Hasan Kartal'dan geldi. , "Galatasaray büyük camia, bizi yensin şampiyon olsun. Bir tane k... kırık hakem bize niye bunu yapıyor. Silahım olsa hakemi vururdum. Bunlar adamı katil eder." diye konuştu.Otoriteler G.Saray'ın kazandığı ilk penaltıda topun oyuna girmediğini ve bu yüzden kararın yanlış olduğunu belirtti.Diagne'nin kaçırdığı ilk penaltıda 2 takımının oyuncuları çizgi ihlali yaptı. G.Saraylılra tekrar bekledi, hakem ise penaltıyı tekrarlatmadı.Hakem hocaları Samudio'nun topa hamlesi sonrası Emre'ye dokunduğunu ve bu yüzden kırmızı kartın yanlış olduğunu savundu.Cimbom'un duraklama dakikalarında kazandığı ikinci penaltı için otoriteleri, "Yanlış karar" yorumunu yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.