Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.04.2019 20:02
  • Son Güncelleme: 18.04.2019 20:02

'dan Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'a sert cevap

, Fenerbahçe derbisi sonrası Başakşehir Başkanı Göksel Gümüşdağ'ın yaptığı açıklamalara yanıt verdi. Galatasaray'dan yapılan açıklamada, "VAR kayıtlarının kamuoyuna açıklanması gerektiğine dair sözleri üzerine, bir Futbol Kulübü Başkanı talihsiz beyanatlarda bulunmuştur." dedi.

G.Saray'dan Gümüşdağ'a sert cevap

Kulübü, resmi internet sitesinde açıklama yayımladı. Galatasaray, son günlerde yaşanan VAR kayıtları açıklansın talebi ve devamında yaşanan gelişmeler hakkında yaptığı açıklamaları "Her durumdan kendine vazife çıkaran şahıs hakkında" başlığıyla paylaştı.

İşte Galatasaray'ın açıklaması
İkinci Başkanımızın, VAR kayıtlarının kamuoyuna açıklanması gerektiğine dair sözleri üzerine, bir Futbol Kulübü Başkanı talihsiz beyanatlarda bulunmuştur. Hiçbir kulüp ve kişi hedef alınmamasına karşın bu açıklamaları üzerine alan bu zat, Federasyon adına konuşma yetkisini nereden bulmuştur ve hangi sıfatla VAR kayıtlarının açıklanamayacağını söylemiştir, merak etmekteyiz. Her durumdan kendine vazife çıkaran, kendisini Türk futbolunun tepe yöneticisi gibi gören, bugüne kadar takındığı tavırlar ve kullandığı ifadelerle Türk futbolu ailesini, Yayıncı Kuruluşu bile yönlendirmeye çalışan bu kişinin sözlerini şiddetle kınıyoruz.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.