Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 15.04.2019 15:49
  • Son Güncelleme: 15.04.2019 15:56

li futbolcular hakkında suç duyurusu

'in 27.haftasında ile Akhisar karşı karşıya gelmiş, Göztepe evinde sahadan 1-0 mağlup ayrılmıştı. Maçın ardından 3 Göztepe taraftarı ile futbolcular ve Alpaslan Öztürk kavga etmişti. 3 Göztepe taraftarı, darp edilerek tehdit edildiklerini iddia edip suç duyurusunda bulundu.

'nin Akhisaspor'a 1-0 yenildiği, düşme hattını da yakından ilgilendiren maçın ardından İrfan Şafak, Sertaç Utku ve Fikri Mert Aygün isimli Göztepe taraftarları futbolcular ve Alpaslan Öztürk ile beraberindeki 6 kişi tarafından darp edilerek tehdit edildiklerini iddia edip, Cumhuriyet Başsavcılığı'na suç duyurusunda bulundu.

'BU ŞİKAYET ZORUNLU HALE GELMİŞTİR'

Taraftarların avukatı, suç duyurusunda bulunduğu dilekçesinde, "Yağmur çamur demeden, kendi harcamalarından kısarak bilet, forma alarak takımını destekleyen ve Göztepe aşkıyla yanıp tutuşan müvekkillerim, galibiyet sonrası ve başarılı sonuçlar neticesinde futbolcuları omuzlarına almayı bildiği gibi, bir taraftar olarak alınan kötü sonuçlar karşısında takım futbolcularını, teknik kadroyu ve yönetimi eleştirmeyi kendinde bir hak olarak görmektedir. Nitekim olay günü bu eleştiri hakkını kullanırken, diğer futbolcuların hiçbiri tepki göstermemesine rağmen, Halil ve Alparslan, müvekkillerime müessir fiilde bulunmuştur. Saldırıyı yapan kişilerin Göztepelilik ruhuyla bağdaşmadığını görünce iş bu şikayet zorunlu hale gelmiştir" ifadelerine yer verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.