Bugünkü
Takvim

ve derbiyi psikolojik açıdan değerlendirdi

: derbi performansı ve saha avantajıyla yine favori. Ancak Sarı-Lacivertliler ‘20 yılın ardından ilk kaybedecek takım olma’ baskısını yakından hissedecek. Bu da sahaya yansıyacak. : 20 yıllık seri Fener için artık psikolojik üstünlük değil büyük bir baskı getiriyor. G.Saray teknik adam, kadro, form ve bu kez psikolojik olarak da rakibinin önünde. Bence seri bu yıl bitecek.Derbinin
stratejisini tamamen değiştirecek bir maç var. O da cumartesi günkü Beşiktaş-Başakşehir karşılaşması... Fenerbahçe açısından değişen birşey yok. Amaç 20 yıllık Kadıköy geleneğini sürdürmek. Galatasaray için ise şampiyonluğun kaybedildiği ya da kazanılacağı bir maç olabilir. (Evren Turhan)

BÖYLE MAÇLARI BİLİYORLAR!
Fenerbahçe için en büyük güç taraftarı... Böyle maçlarda Fenerbahçe ne konumda olursa, kadrosu nasıl olursa olsun çok farklı bir inançla ve motivasyonla oynuyorlar. Ve istediklerini almayı biliyorlar.

POZİTİF ETKİSİ DE VAR AMA...
20 yıllık müthiş serinin pozitif yönden bir etkisi olsa da bir de işin ters tarafı var. F.Bahçeli oyuncular 20 yılın ardından ilk kaybedecek takım olma baskısını da hissedebilirler. Bu durum da sahaya yansıyacaktır.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.