Bugünkü
Takvim

Güneş’in ilk 11’i belli oldu

A Milliler’in hocası Güneş’in Arnavutluk 11’i netleşmeye başladı. Kaleyi Mert’e teslim edecek olan Güneş, stoperde de Ozan-Merih ikilisini düşünüyor. Orta alan Başakşehirli oyunculardan oluşacak. Forvette de Burak-Cenk birlikte oynayacak.

Güneş’in ilk 11’i belli oldu
EURO 2020'ye gitmek için Arnavutluk ile ilk sınavına çıkacak olan A 'da heyecan doruk noktasında. Teknik Direktör Şenol Güneş'in Arnavutluk karşısında sahaya süreceği ilk 11 de netlik kazanmaya başladı. Kaleyi 'a teslim edecek olan Güneş, savunmada , Ozan Kabak, Merih ve Hasan Ali'ye forma verecek. A Milliler'in orta alan üçlüsü ise Başakşehirli Emre Belözoğlu, Mahmut Tekdemir ve İrfan Can'dan oluşacak. Ay-Yıldızlılar'ın hücum hattı ise Hakan-Cenk- Burak üçlüsünden oluşacak. Cenk'in kanatlara yakın oynaması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.