Bugünkü
Takvim

'dan büyük tepki! "Adeta haraca bağlandık"

Yönetimi sezon başından itibaren ’dan 480 bin TL cezaya çarptırıldıklarını söyleyerek, “Adeta haraca bağlandık” yorumunu yaptı.

Adeta haraca bağlandık

Trabzonspor'dan büyük tepki... Sezon başından itibaren 'ya 480 bin TL ceza ödeyen yönetim bu duruma, 'Adeta haraca bağlandık' diye tepki gösterdi. deplasmanında 140 bin TL para cezasına çarptırılan , sezon başından itibaren toplam 480 bin TL para cezası ödedi. Trabzonspor yöneticileri, 'Şu an açıklama yapsak hemen ceza kesecekler. Bu durumdan canı yanan başka kulüp neredeyse yok' şeklinde tepki gösterdiler.
TEMPO YÜKSELDİ
Trabzonspor ile oynayacağı maçın hazırlıklarını taktik ağırlıklı antrenmanla sürdürdü.
'LA GÖRÜŞÜLECEK
Trabzonspor Yönetimi'nin Olcay Şahan'la yıllık alacağında indirim yapması için bir görüşme gerçekleştirmesi bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.