Bugünkü
Takvim

Roma’yı reddetti

’nın menajeri , Roma’nın Hırvat starı çok istediğini söyleyerek, “Ancak Vida ’ı sevdiği için Roma’yı reddetti" dedi.

Vida Roma’yı reddetti
Domagoj Vida'nın menajeri Uğur Avadan, Vida'nın 'ı sahiplendiğini söyledi. Avadan, "Geleli 1 yıl oldu ve en çok teklifi aldı. Fakat kalmayı tercih etti. Beşiktaş'ı ve taraftarı çok seviyor. Özellikle Roma çok istedi ve ısrarcı oldu. Ama o istemedi." diye konuştu. Vida'nın Beşiktaş'ta hiçbir sıkıntı yaşamadığına dikkat çeken Avadan, "Vida Beşiktaş'ta bütünlüğü sağlayan bir oyuncu. Bunu çok iyi uyguluyor. Beşiktaş Yönetimi'nin Vida'yı transfer ederek ne kadar doğru bir tercih yaptığı ortada. Amacı burada başarılar yaşamak" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.