Bugünkü
Takvim

’yi karıştırmak istiyorlar

Otoriteler, hakem hatalarıyla yerel ler öncesi siyasetin dizayn edilmeye çalışıldığını belirtti... Hataların bilinçli yapıldığı ifade edildi...

Türkiye’yi karıştırmak istiyorlar

G.SARAY ile arasındaki maçta hakem Ümit Öztürk'ün yaptığı bariz hatalar herkesin dilinde... göre hakem hataları bilinçli yapılıyor.

​BU HATALAR TESADÜF DEĞİL
Hakemlerin içinde gizli siyasi bir el mi var? 'de çok sevilen futbol üzerinden hakem hatalarıyla belediye leri öncesi siyaseti dizayn etmeyi mi hedefliyorlar? Belediye seçimleri öncesi bu gizli eller, hakemleri organize edip taraftarları mevcut iktidara karşı kışkırtmayı mı planlıyor? Çünkü bu kadar çok hakem hatası bana mantıklı gelmiyor. Bu yapılan hataların tesadüf olmadığını düşünüyorum. (LEVET TÜZEMEN)BUNUN ADI KATLİAM!
Trabzon yerel basınının Ümit Öztürk'e tepkisi çok sert oldu... Taka Gazetesi, "Türk futbolunun yüz karası" derken, Günebakış, "Trabzon'u yine yaktılar. 'VAR'ınız batsın, katliam" ifadesini kullandı. Son Nokta Gazetesi "Kirli ittifak" manşetini attı. Karadeniz Gazetesi ise, "Operasyon çocuğu Ümit Öztürk" diyerek tepkisini çok sert dile getirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.