Bugünkü
Takvim

Galatasaray-Trabzon maçını katleden ’e tepkiler çığ gibi büyüyor!

’e ‘kör değil nankör’ benzetmesi yapıldı... Otoriteler de özellikle Trabzon’un penaltısını VAR’da görmesine rağmen vermeyen, Diagne’yi atamayan Öztürk’ü adeta topa tuttu. , ", Türk hakemliğini yönetmek yerine bazı tetikçi hakemler atayıp soykırım yaptırıyor" derken, Gürcan Bilgiç", VAR'a rağmen izleyip penaltıyı vermiyorsa balans ayarı yapılıyordur" diye konuştu.(ÖZEL FOTOĞRAF - MUSTAFA NACAR)

Ümit
Öztürk'ün Galatasaray- Trabzonspor maçındaki yönetimi Türkiye'nin gündemine oturdu. Öztürk için sosyal medyada "Kör değil, mesleğine ve ekmek yediği yere ihanet eden bir nankör" yorumu yapıldı. Otoriteler de Öztürk hakkında zehir zemberek konuştu.

kalan karakter 1000

hs hs

Ne oldu HAKEM'lerde insan,hata yapabilir diyenler.Ne oldu iğne size de mi battı.Bağırıp duruyorsunuz.Fenerbahçe maçı dahil olmak üzere toplam 8 puanımız çalan hakemlere tepki göstediğimizde Başkanımıza,teknik direktörümüze cezalar yağdırılırken,üstlenme cesaretini gösteremediğiniz kulüpler birliği bildirisini yayınlıyordunuz.Var Mar anlamayız bizim dediğimiz olur diyenler.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 12.02.2019 12:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.