Bugünkü
Takvim

Başkanı : mı izledi!

Başkanı , “ eli belinde penaltı pozisyonunu değil ’ı mı izledi! Bu bir hata değil, hakem kararıdır” dedi.

Dallas mı izledi!
Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu, Galatasaray maçındaki kararlar ve hakem Ümit Öztürk'e birkez daha ateş püskürdü. Ağaoğlu, "MHK bir açıklama yapmak zorunda. FIFA kokartı verdiğiniz bir hakem şu pozisyonu tekrar tekrar izleyip bir şey yok, arkadan müdahaleyi gösteremiyorsa...VAR'a dahi gitmiyorsa burada bir sıkıntı var. Biz acaba penaltıyı kim kullanacak diye düşünürken, o gitti korneri gösterdi. Hakem eli belinde 'Dallas' dizisini mi izledi orada da gitti korneri verdi? Kaldıramıyorlar bu yükü. Ya eğitimleri yanlış ya da işin içerisinde bizim bilmediğimiz başka bir şeyler var" şeklinde konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.