Bugünkü
Takvim

Aatıf hakkındaki iddialara yazılı cevap verdi

Mevcut kadro için “Kalitesiz” ifadesini kullanmadığını belirten Aatıf, “Takım kötü giderken asla neşeli olmadım, Vurdumduymaz da olmadım. ’ın oynaması için de kimseye bir şey söylemedim” dedi

Aatıf: Takım kalitesiz demedim, gülmedim!
Fenerbahçe'de kadro dışı kalan 3 futbolcudan birisi olan Aatıf, hakkındaki iddiaları yazılı bir açıklama yaparak ile cevap verdi.

DIRAR İÇİN BASKI YAPMADIM
Faslı futbolcu, "Kayserispor maçının ardından soyunma odasında Başkan Ali Koç haklı olarak memnuniyetsizliğini dile getirdi. Volkan'dan sonra ben söz aldım. Geçen sezon daha iyi kadro ile şampiyon olamadık. Hoca değişti, takım değişti, hızlı bir şekilde başarmak kolay değil dedim. Asla şu andaki takıma kalitesiz ifadesini kullanmadım" dedi. Aatıf şöyle devam etti: "Takım kötü giderken asla neşeli ya da gülen tavırlar içinde olmadım... Disiplinsiz ve vurdumduymaz ise hiç olmadım. Ben profesyonel bir futbolcuyum. Dirar'ın oynaması yönünde de bir şöy söylemedim. İyi niyetli konuşmalarım yanlış anlaşıldı. Ama kulübün kararlarına saygı duyuyorum.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.