Bugünkü
Takvim

5.3 milyon

’nun sözleşmesini karşılıklı anlaşarak fesh etti. yıldızın gitmesiyle yönetim bu oyuncuya ödeyeceği yıllık 4,3 milyon Euor’yu kasasına koydu. Ayrıca ’a kulübünden 1 milyon bonservis bedeli alınacak

5.3 milyon euro
Beşiktaş'ta Negredo ile yollar kesin olarak ayrıldı. Siyah- Beyazlı kulüp futbolcunun sözleşmesini karşılıklı anlaşma yoluyla fesh etti. Beşiktaş ile Negredo arasında dün hareketli saatler yaşandı. Yönetim 4 aylık alacakları karşılığında İspanyol futbolcunun sözleşmesini karşılıklı anlaşma yoluyla iptal etti. Böylece Beşiktaş Negredo'ya ödeyeceği yıllık 4,3 milyon Euro'yu kasasına koydu. Siyah- Beyazlı yönetim ayrıca Al Nasr kulübünden 1 milyon bonservis bedeli alacak. Böylece Beşiktaş'ın 'dan kazancı toplam 5.3 milyon euro olacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.