Bugünkü
Takvim

’tan ‘29’ vurgusu

Başkan , “ sezonunda 1924 yılından beri ’nin düzenlediği ulusal şampiyonalardaki 29. şampiyonluğumuza ulaşacağız” dedi

Ali Koç’tan ‘29’ vurgusu
Başkanı Ali Koç, Fenerbahçe Dergisi'nin Ağustos 2018 sayısının başyazısında, "Umut ediyorum ki, Lefter Küçükandonyadis sezonunun sonunda da, hep birlikte, omuz omuza, 1924 yılından beri TFF'nin düzenlediği ulusal şampiyonalardaki, 29. Ulusal Şampiyonluğumuza ulaşacağız" dedi. Yazısında kulübün mali durumu düzeltmek için yoğun bir çalışma içerisinde olduklarının altını çizen Başkan Ali Koç şu ifadeleri kullandı:

HİBE SÖZÜNÜ TUTTUK
Bizler de bu süreçte büyük taraftarımıza layık olabilmek adına özveriyle çalışıyoruz. 50 milyon dolar hibe ile Futbol A.Ş.'deki sermaye arttırımı çalışmalarımız mevzuatlar çerçevesinde devam ediyor. 5 yıl vadeli düşük faizli, 50 milyon dolar tutarında bir kredi kaynağını kulübün kullanımına hazır hale getirerek, ihtiyaçlar doğrultusunda kullanmaya başladık.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.