Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 11.07.2018 20:12
  • Son Güncelleme: 11.07.2018 20:12

, Guti ve 'ı açıkladı...

, 'in yeni yardımcıları ve 'ı açıkladı.

Guti ve İlhan Mansız açıklandı!

, ve 'ın yeni yardımcı antrenörler olduğunu açıkladı.

Beşiktaş, sosyal medya hesabından iki antrenörünün fotoğrafını koyarak, "Yeni başarılar, yeni zaferler, yeni kupalar için. Beşiktaş'a yeniden hoş geldiniz." dedi.

Beşiktaş teknik direktörü , Guti ve İlhan Mansız, siyah-beyazlıların antrenmanı sonrası basına açıklamalarda bulundu.

Şenol Güneş, açıklamalarında Guti ve İlhan Mansız'a teşekkür etti ve, ''Eski futbolcularımız, yeni antrenör arkadaşlarımız. Her ikisinin marka değerini iyi biliyoruz. Beşiktaş'a katkı yapmak için bizimle beraber olacaklar. Her ikisine de hayırlı olsun, hoşgeldiniz diyorum.'' dedi.

"ŞENOL GÜNEŞ'TEN ÇOK ŞEY ÖĞRENECEĞİM"
Guti ise büyük bir hoca ile çalışacağını dile getirerek Şenol Güneş'ten çok şey öğreneceğini söyledi ve, "Çok mutluyum. Kulüp bana bir şans daha verdi. Bir daha burada olmaktan mutluyum. Büyük bir hocayla çalışacağım. Farkındayım. Ondan çok şeyler öğrenip kulübe yardımcı olacağım."dedi.

YUVAMA GERİ DÖNDÜM
Beşiktaş'ın eski golcüsü ve yeni antrenörlerinden İlhan Mansız ise, "Çok heyecanlıyım. Çok mutluyum. Yuvama geri döndüm. 'ya çok teşekkür ederim. 'nda Şenol Hoca ile birlikte çalıştık. Ondan çok şey öğreneceğim. Guti de 4 sene 'de görev yapmış. Guti'den de çok şey öğreneceğim." dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.