Bugünkü
Takvim

Cimbom'a şoku

’nın 6 milyon Euro ceza keseceği ve ‘sattığın kadar al’ şartını getireceği öğrenildi. Fakat asıl sıkıntı, Avrupa kadrosunun 21 kişiyle sınrlandırılması olacak. Bu durumda 1 yabancı listeye yazılamayacak, de zorluklar yaşanacak

Cimbom'a UEFA şoku
Yeni sezon öncesi flaş hamleleri yapmayı planlayan 'a kötü haber geldi... UEFA ile yapılan Finansal Fair Play anlaşmasında Sarı-Kırmızılılar'ı önemli kısıtlamalar bekliyor. İlk olarak önceki anlaşmanın şartlarına uyulmadığı için 6 milyon Euro ceza kesilecek. Bu paranın 2 milyon Euro'su peşin ödenecek.

SATMADAN TRANSFER YOK!
UEFA ayrıca beklendiği gibi 'sattığın kadar oyuncu al' şartını getirecek. Fakat asıl sıkıntı, Şampiyonlar Ligi kadrosunun 25 kişiden 21'e indirilmesi olacak. Bu durumda kadroya 13 yazılacak.

ALTYAPI ŞARTI KRİZ ÇIKARACAK
1 yabancı oyuncuyu kadroya alamayacak olan G.Saray, 21 kişinin içinde 4'ü Türkiye'de, 4'ü da yetişmiş 8 yerli futbolcuya da yer vermek zorunda. Bu da Fatih Terim'i bir hayli zorlayacak.

SİNAN KADROYA ALINMAYABİLİR!
Şu anda kadroda Eray dışında altyapı oyuncusu yok. Kalan isimler U21'den tamamlanırsa bu durumda Sinan ve Tolga gibi Avrupa'da yetişmiş yerli oyuncuların da kadroya yazılmama tehlikesi doğacak.

kalan karakter 1000

reis reis

DAHA BETER OLSUNLAR İŞALLAH

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 07.06.2018 09:01

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.