Bugünkü
Takvim

Şampiyon olamazsa bırakıyor

’ın yakın çevresine “Ligin en çok gol atan takımıyız ama üzerime ‘defansif oynatıyor’ yaftası yapıştı. Taraftar beni benimseyemedi. Onların bu algısını yıkmak kolay değil” dediği ve niyetinde olduğu belirtildi

Şampiyon olamazsa bırakıyor
Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman'ın, cumartesi günü takımının sezonu şampiyon olamaması durumunda ciddi bir şekilde düşündüğü kulübe yakın çevreler tarafından güçlü bir şekilde dile getirilmeye başlandı. Kocaman'ın taraftarın kendisine benimsemekte zorlandığını söylediği de öğrenildi.

ALGIYI DEĞİŞTİRMEK ÇOK ZOR
Kocaman'ın yakın çevresine "Ligin en zor gol atan takımıyız ama 'takımı defansif oynatıyor' yaftası boynuma asılmış durumda. Taraftar da öyle düşünüyor. Onların algısını değiştirmek kolay değil" dediği öğrenildi.

BASKI DAHA DA ARTACAK...
Tecrübeli teknik adamın sezon sonunda şampiyon olamamaları durumunda baskının daha da artacağını ve taraftar algısının da değişmeyeceğini hesap ederek istifa etmeyi düşündüğü iddia ediliyor.

BURSA MAÇINDA YAŞANANLAR!
Aykut Kocaman'ın özellikle spor maçında bazı futbolcuların yuhalanmasından fazlasıyla etkilendiği, "Bazı taraftarlar, bazı futbolcuların hatasını kolluyor" ifadesini kullahdığı belirtiliyor.

kalan karakter 1000

isimsiz isimsiz

Gitsen yeminen şu ramazan ayında bir fakiri doyuracam

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 17.05.2018 09:20

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.