Bugünkü
Takvim

Bir kuruş boğazımdan geçmedi

G.Saray’ın eski başkanı Özbek fatura kesip para aldığı iddialarına tepki gösterdi. Özbek , “1 kuruş boğazımdan geçmemiştir” diye konuştu. Kulübe 90 milyon TL verdiğini belirten Özbek , "150 milyon TL de kefaletim var. Yasal önlem almam normal. Ama G.Saray'ı asla zora sokmam" dedi

Bir kuruş boğazımdan geçmedi
Galatasaray Divan Kurulu toplantısında eski başkan Dursun Özbek, mevcut başkan Mustafa Cengiz'in kulübün gelirlerine temlik koyduğu yönündeki suçlamalara cevap verdi. Özbek, "Her şeyimi bu kulübe borçluyum. G.Saray'a fatura kestiğim için eleştiriliyorum. 1 kuruş boğazımdan geçmemiştir" diye konuştu.

KULÜBE 90 MİLYON TL VERDİM
Başkanlığı döneminde kulübe 90 milyon TL'lik nakit para verdiğini belirten Özbek, "Ayrıca 150 milyon TL'lik kefaletim mevcut. Bu yüzden bazı yasal önlemler almam normal" ifadelerini kullandı.

G.SARAY'I ASLA ZORA SOKMAM
Hiçbir zaman alacakları için Galatasaray'ı zora sokmayacağını belirten Özbek, "Riva'dan gelecek olan gelir de 508 değil, 708 milyon TL'dir. Hasılat paylaşımı olduğu için de gizli bir şey yok" dedi.

FATURA KESMEMİZ GEREKİRDİ
G.Saray Lisesi'nin, Üniversitesi'nin konaklamasına sponsor olduğunu ifade eden Özbek, "Bir kurum olduğumuz için fatura kesmek sorundayız. Geçmiş dönemde bu bağış 6 milyon TL" diye konuştu.

ŞAMPİYONLUK KADROSU KURDUK
G.Saray' da 2.5 yıl başkanlık yaptığını belirten Özbek, "Yapmış olduğumuz en önemli hizmet kurmuş olduğumuz futbol takımıdır. Şampiyonluk kadrosu kurduk." dedi.


28 MİLYON LİRA TARTIŞMASI
Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz Divan Kurulu'nda Dursun Özbek'den 28 milyon lira alacakları olduğunu açıkladı. Cengiz, "Bu parayı ödemeye asla yetkili olamam" dedi. Bunun üzerine söz alan Özbek, "2 tarih vereceğim. 3 Ağustos 2016 ve 4 Ağustos 2017 tarihli Sportif A.Ş. yönetim kurulu kararlarını okuyun. Bunların buradan söylenmesinin ne kadar tehlikeli olacağını göreceksiniz ifadesini kullandı.
60 SANİYEDE SON 24 SAAT

kalan karakter 1000

Selim Selim

Borç azalacağı yerde artıyorsa. Kangren olan yeri kesmek lazım. Şampiyon olacağız diye kulübü bataklığa götürmek. Bu yüzden şampiyon takımlar burunlarını borçtan çıkaramıyor. Üretilen bir değer var mı?

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.02.2018 09:48
SİMİT SİMİT

sen açın birisin 90 milyon tl nerden buldun da vergin takıma.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 15.02.2018 09:22

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.