Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.10.2017 Gazete
ABONE OL

Caner'in cezası 4 maç olmalıydı

Divan Kurulu’nda konuşan Fenerbahçe Asbaşkanı Mosturoğlu, “’e verilen 6 maç ceza fazla. Caner’e 4 maç ceza verilmeliydi” ifaedsini kullandı

Caner'in cezası 4 maç olmalıydı
Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, Yüksek Divan Kurulu Olağan Toplantısı'nda açıklamalar yaptı. Mosturoğlu, Beşiktaşlı Caner Erkin'e verilen 6 maç cezanın fazla olduğunu belirterek, "Caner Erkin'in cezasının 4 maç olması gerekirdi" ifadelerini kullandı.

BABEL KIRMIZIYI DİREKT GÖRDÜ
Mosturoğlu, Babel'in cezası hakkında da konuştu. Mosturoğlu "Direkt kırmızı gördü. Bu yüzden cezasının 2 maçtan 1 maça indirilmesi yanlış" dedi.

​FİKSTÜR AVANTAJI VAR
Futbol takımının adaptasyon sürecini tamamladağını da söyleyen Mosturoğlu, "Derbilerde yenilmedik. Avantajlı fikstürümüzü değerlendireceğiz" dedi.

kalan karakter 1000

ZİYA ZİYA

G gönül sakattı en az 1 yıl oynaması yasak Caner geçen yıl önceki sakatlığını istirahete geçirdi ancak sözleşmeleri neden böyle parlak geçti arka bahçede stoklar doldu yazık bu yetimlerin parasına BJK ye ve benzerlere milletçe sahip çlkmalıyız sorgulamalıyız

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.10.2017 08:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.