;

İmparator’un gölgesinde Lucescu zirvesi

Terim’le ilgili gelişmelerin ardından Rumen hoca ile görüşmeye Özbek değil, basketboldan sorumlu isim Can Topsakal gitti. Yönetim, Luce projesini beklemeye aldı

İmparator’un gölgesinde Lucescu zirvesi
Galatasaray yönetimi önceki gün yaptığı toplantıda Mircea Lucescu'nun 'futbol aklı' olarak Florya'ya getirilmesi konusunda birleşmişti. Hatta Rumen hoca ile dün için randevulaşılmıştı. Bu kritik zirveye Başkan Dursun Özbek ve sportif direktör Cenk Ergün katılacaktı. Ancak Fatih Terim'in Milli Takım'daki görevinden ayrılmasının ardından yönetimin planları da değişti.

LUCESCU ARTIK B PLANI!
Taraftarların da çok istediği Terim takımın başına getirme fikrine sıcak bakan Başkan Özbek, Lucescu'yla görüşmeye basketboldan sorumlu yönetici Can Topsakal'ı gönderdi. Yönetim, Rumen teknik adamla ilgili düşünülen projeyi dondursa da Terim'in teklifi kabul etmeme ihtimaline karşın dün bir zirve gerçekleştirildi. Can Topsakal, Lucescu ile görüşmeye gitmeden önce havalimanında açıklamalarda bulundu. Topsakal, "Lucescu ismi doğru. Üst akıl olarak istiyoruz. Ön görüşme yapmak için gidiyorum. Anlaşırsak başkanımız da görüşecek. Ben ilk görüşmeyi yapmaya gidiyorum. Lucescu futboldan sorumlu işlerden görevli olacak" ifadesini kullandı. Fakat Galatasaray yönetiminin artık ilk sırasında Fatih Terim var. Luce ise B Planı olmuş durumda.
Etiketler:

kalan karakter 1000

yabanci yabanci

galatasarayin dustuyu duruma bakin siz takima antronermi ariyorsunuz yoksa taraftardan cekinim koltukmu salamlasdirmayami calisiyorsunuz fatih terimde gelse lucescu da gelse avrupa olmadiktan sonra ne yazar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 28.07.2017 13:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.