Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 31.03.2017 Gazete

RVP için zararına satış

Maç başılarla birlikte yılda 5.5 milyonun üzerinde kazanan RVP’yi göndermek için Fener yönet-i mi ücretinin bir kısmını ödemeyi bile göze aldı.

RVP için zararına satış
Fenerbahçe'de büyük hayal kırıklığına neden olan Robin Van Persie ile yolları ayırmak isteyen Fenerbahçe yönetimi adeta köşeye sıkışmış durumda.

DUDAK UÇUKLATIYOR
Fenerbahçe'de yılda 4.9 milyon Euro garanti ücret alan, maç başılarla birlikte kazancı 5.5 milyon Euro'yu geçen Van Persie'nin aldığı parayı duyan kulüpler bir anda trnasferden vazgeçiyor. Fenerbahçe yönetimi de zararın neresinden dönsek kar deyip, bonservis almadan kazandığı paranın da bir kısmını verip sözleşmeden çıkmayı planlıyor. Ancak RVP'nin fiziksel durumu transferi yine de zorlaştıracağa benziyor.

kalan karakter 1000

memett memett

sakatlığı birtürlü geçmiyor müzminleşmiş 1 maç oynuyor 3 maç yatıyor boşuna aldık .kesinlikle kurtulmamız lazım

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 31.03.2017 15:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.