Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.03.2017 Gazete
ABONE OL

En büyük sorun ŞİSTLER

Asbaşkanı , “Trabzonspor hakkını arıyor. Bizim en büyük sorunumuz ŞİSTLER” şeklinde konuştu

En büyük sorun FETÖŞİSTLER

Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, FB TV'de yayınlanan 'Günaydın ' programına konuk oldu ve bomba açıklamalar yaptı. Mosturoğlu, Yargıtay kararını ve CAS'ın, Trabzonspor'un Fenerbahçe aleyhine yaptığı başvuruyu reddetmesini değerlendirdi.

HANİ KÜME DÜŞECEKTİK
Çok yakın zamanda F.Bahçe'ye kimin kumpas kurduğunu herkesin göreceğini belirten Mosturoğlu, "Trabzonspor'un hukuki mecralar üzerindeki mücadelesine kimse bir şey söyleyemez. Hak arayışı içersinde. Benim söylemek istediğim bu yapıyı kullanan, bu ihtilafı kullanan ve menfaat sağlamak isteyenler. Bunların arasında zamanın federasyonu var. İçeri sızmış FETÖŞİTLER var. Fenerbahçe küme düşecek diyenler nerede!" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.