Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.03.2017 Gazete
ABONE OL

Galibiyeti alışkanlık haline getireceğiz

: “Belki de dünyanın en genç milli takımını sahaya sürdük. Galibiyeti alışkanlık haline getiren milli takım olmaya devam edeceğiz”

Galibiyeti alışkanlık haline getireceğiz
A Milli Takımın patronu Fatih Terim, "Eskişehir halkı tarafından son derece güzel ağırlandığımızdan dolayı ve stattaki atmosferi sağladıkları için sonsuz teşekkür ediyorum" diyerek sözlerine başladı. İmparator, "Yaş ortalamamız 24'tü. Belki de dünyanın en genç milli takımlarından birini sürdük sahaya. Galibiyeti alışkanlık haline getiren bir milli takım olmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.