Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.03.2017 Gazete
ABONE OL

Yabancı sayısı azaltılmalı

Demirören, “Yabancı sayısı azalmalı. Ama söz Kulüpler Birliği’nde” diye konuştu...

Yabancı sayısı azaltılmalı
TFF Başkanı , "Mevcut sistem 4 senelikti. Kulüpler buna göre yatırımlar yaptı. Ama ben Sayın Cumhurbaşkanımıza kesinlikle katılıyorum. Yabancı sayısı azalmalı. Ama söz Kulüpler Birliği'nde. Düşürelim derlerse ona göre karar veririz. Eğer bir karar alınırsa, kademe kademe inmesi gerekir diye düşünüyorum." dedi.

kalan karakter 1000

fatisultan23 fatisultan23

Çoğu takımların hemen hepsi yabancı oyuncularla saha çıkar, acaba soruyorum buna nasıl Türk takımları dersiniz, acaba o kulüplerin yönetiminin zekassında bir sorun mu var, yoksa Federayonumuzda mı sorun var, yabancılar futbolcu yetiştirip hepsi sıraya geçmiş bekliyorlar acaba hangi Türk takımı bizden oyuncu alacak diye merakla bekliyor, bizim Türk takımları ise oyuncu almaları için yarış yapıyorlar, Hani sizin yetiştirdiğiniz Türk futbolcularınız alooooo huuuu yabancı yalancı hayranlı kulüpler.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 27.03.2017 09:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.