Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 28.03.2017 01:59
ABONE OL

'da 4 kulüp üyesi etti!

Kulübü’nün yıllık olağan mali genel kurulunda, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması’yla (/PDY) olan ilişkileri nedeniyle disipline sevk edilen isimlerden Arif Erdem ve Hakan Şükür’ün ihraç edilmemesine gösteren 4 kulüp üyesi etti.

Galatasaray'da 4 kulüp üyesi istifa etti!

Kulübü'nün yıllık olağan mali genel kurulunda, Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'yla (/PDY) olan ilişkileri nedeniyle disipline sevk edilen isimlerden Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün ihraç edilmemesine gösteren 4 kulüp üyesi etti.

Üsküdar Belediyespor Kulübü Başkanı Mecit Çetinkaya ile oğlu Mecit Mert Çetinkaya, kızı Hacer Zeynep Çetinkaya ve gelini Ahu Çetinkaya, sarı-kırmızılı kulübe gönderdikleri ihtarname ile Galatasaray Kulübü üyeliklerinden istifa ettiklerini bildirdi.

Dört ismin, kulübe gönderdikleri ihtarnamede, şu ifadeler yer aldı:
"Düşmana değil, milletine kurşun sıkan, 249 Türk'ü şehit, 200'den fazla vatandaşımızı gazi edenlere methiyeler düzdüğü gibi hainliklerini de halen kahramanlık olarak izah etme cüretini gösteren şahısların, nasıl olup da 'sporcu' gibi gösterilmeye çalışıldığını anlayamıyoruz, kabullenemiyoruz. Şehitlerimizin aziz hatıralarını ve kutsal emanetlerini ayaklar altına alan bu 'çoğunluk'un, en zor zamanlarda verdiği destekle tüm Galatasaraylıların gönlünü fetheden Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a dahi hakarete yeltenip marşlar eşliğinde 'hainlik eğlencesi' yapmaları içimizi kanatmıştır. Bu sebeplerle, haine 'sporcu', katile 'futbolcu' diyen 'çoğunluğa' sahip Galatasaray Spor Kulübü Derneği üyeliğinden istifa ediyoruz."

kalan karakter 1000

Tayfun Tayfun

GS bitmistir artik gitsinler FETO'ye geri

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 29.03.2017 00:19
M KA M KA

Bir Galatasaraylı olarak sizi desteklemekmi asla artık yerin dibine batın ve böyle düşünen binlerce kişi vardır vatan hayinlerini desteklemek nedemek önce vatan

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 28.03.2017 16:06
mahmut abbas mahmut abbas

bir gs li olarak utanç duyuyorum. neden mi? yıllardır tuttuğum takımda malesef vatan hainlerine destek veren hainlerin olması. bir daha gs mi asla. yazıklar olsun bin beter olun inşallah. vay be bu ülkeyi sevmeyen ne kadar alçak varmış. az kaldı inlerinize girilecek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 28.03.2017 14:02
fatisultan23 fatisultan23

Bu hain pislikleri Ülkemizde istemiyoruz, defolun yahudi bozuntuları, şuraya bakın bütün pislikler o salonda toplanmışlar şimdide yönetim kendilerini kurtarmak için yalanlar savuruyor, bu kulüp kesinlikle pis pkk lı ve şerefsiz fetö terörist kulübü olmuş, bu pisliklere kayyum atansın.

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 28.03.2017 14:00
kimim ben kimim ben

GALATASARAY KLÜP OLARAK GEREĞİNİ YAPAMIYORSA O ZAMAN KAYYUM ATANSIN. ONLAR BU FETOBAZLARI GÜZELCE ÖPERLER. BUDA GALATASARAYIN KURTULIŞU OLUR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır1
cevapla 28.03.2017 13:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.