Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.03.2017 21:07
ABONE OL

G.Saray azılı 'cülere sahip çıktı

Genel Kurul toplantısında /PDY ilişkilerinden dolayı kulüpten ihraç edilmek üzere disiplin kuruluna sevk edilen isimlerden azılı FETÖ'cüler Hakan Şükür ile Arif Erdem'in ihracı oy çokluğu ile reddedildi.

G.Saray azılı FETÖ'cülere sahip çıktı

Genel Kurul toplantısında /PDY ilişkilerinden dolayı kulüpten ihraç edilmek üzere dolayı disiplin kuruluna sevk edilen isimlerden Hakan Şükür ile Arif Erdem'in ihracı oy çokluğu ile reddedildi.

Lütfi Kırdar Kongre Merkezi'nde düzenlenen Galatasaray Genel Kurul toplantısında, disiplin kurulu sevklerinin sonuçları belli oldu. FETÖ/PDY ilişkilerinden dolayı eski futbolculardan; Hakan Şükür, Arif Erdem ve İsmail Demiriz, eski valilerden; Hüseyin Avni Mutlu ile Şahabettin Harput, eski savcı Zekeriya Öz ve iş adamı Hazim Sesli ihraç edilmek üzere disiplin kuruluna sevk edilmişti.

Kurulda yapılan oylamalarda Zekeriya Öz (oy çokluğu), Şahabettin Harput (oy çokluğu), Hüseyin Avni Mutlu (oy çokluğu) ve İsmail Demiriz (oy çokluğu) ve Hazim Sesli (oy çokluğu) kulüpten ihraç edildi. Hakan Şükür (oy çokluğu) ile Arif Erdem'in (oy çokluğu) ihracı ise reddedildi.


kalan karakter 1000

KANDIRALI KANDIRALI

FOTODAKİ CİHAT ARSLAN HALA TEKNİK DİREKTÖR OLARAK ÇALIŞMAKTADIR NOKTA...

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.03.2017 11:22
evet evet evet evet evet evet

bunlar o koltuklarda oturarak galatasarayın sahıbı gıbı görünüyolar ama aslında galatasaraya ait bir krampon dahi degıller.....

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.03.2017 10:50
yusuf murat yusuf murat

g.s maçalrı geridnük ele alınmalaı ftönün etkisi araştırılmalaı bu millet sizin ankaragücünü 8 sıfır yendiğiniz maçı unutmadı

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 26.03.2017 10:33
salih salih

Galatasarayfeto spor zaten galatasarayfeto spordan bunu bekliyordum içinde bu kadar fetocu futbolcu bulunan hain kurumun içinde yönetici ve üyelerin içinde fetocu var onun için bu hainler yuvasını devlet kapatmalı TÜRKİYE CUMHURİYETİNDE BÖYLE KULÜPLER OLMAZ SON OLARAK "BEN SPORCUNUN ZEKİ ÇEVİK AYNI ZAMANDA AHLAKLISINI SEVERİM" K.ATATÜRK..

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 26.03.2017 09:00
Ayse Ayse

Galatasaray foobolu bitmistir artik.....cunku Galasaray Turk vatan hainlerinin destekcisi oldu dolayisiyla TURK VATAN hainleridir....

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 26.03.2017 03:02

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.