Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 25.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 26.03.2017 02:14
ABONE OL

Bakan Kılıç'tan G.Saray'a uyarı

Gençlik ve Spor Bakanı Kılıç "Alınan karar konusunda Yönetim Kurulu ivedi şekilde bir düzeltmeye gitmelidir. Çünkü ülkemize, devletimize ihanet edenlerin ülkemizin köklü kurumları ve kulüplerinde işi yoktur." dedi.

Bakan Kılıç'tan G.Saray'a uyarı

Gençlik ve Spor Bakanı , Fetullahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması'yla (/PDY) olan ilişkileri nedeniyle disipline sevk edilen isimlerden Arif Erdem ve Hakan Şükür'ün Kulübü'nden ihraç edilmemesiyle ilgili, "Alınan karar konusunda Galatasaray Yönetim Kurulu ivedi şekilde bir düzeltmeye gitmelidir. Çünkü ülkemize, devletimize ihanet edenlerin ülkemizin köklü kurumları ve kulüplerinde işi yoktur." dedi.

"15 TEMMUZ'DA BU ÜLKEYE YAŞATTIKLARI ACILARI HEPİMİZ BİLİYORUZ"
Bakan Kılıç, gazetecilere yaptığı da, bugün programlarını yaparken Galatasaray Kulübü'nün olağan mali genel kurulunda alınan kararı öğrendiklerini söyledi.

Yönetim kurulunun daha önce almış olduğu ihraç kararı bulunduğunu dile getiren Kılıç, "Bugün Galatasaray Genel Kurulu'nda yapılan oylamada Türkiye Cumhuriyeti'nden firar etmiş, hakkında terör örgütü üyeliğinden yakalama kararı olan, mal varlığına el konulmuş, aynı zamanda 15 Temmuz gecesi bu ülkeye ihanet eden terör örgütünün başı ile yakın ilişkilerinin aşikar olduğu, bunları saklamayan, gizlemeyen, ifşa eden, açıkça dile getiren kişileri, 15 Temmuz gecesinde bu ülkeye yaşatılan acıların neler olduğunu hepimiz biliyoruz." ifadesini kullandı.

"G.SARAY YÖNETİMİ İVEDİ ŞEKİLDE BİR DÜZELTMEYE GİTMELİDİR"
Galatasaray Genel Kurulu'nda bir kısım üyelerin, bu kişilerin ihracıyla ilgili verdiği "hayır" oyunun ne Galatasaray camiası ne Türkiye ne de 15 Temmuz gecesi şehit olanların ailelerine ve gazilere açıklanabileceğini vurgulayan Kılıç, "Galatasaray Yönetim Kurulu ivedi şekilde genel kurulda alınan bu kararı düzeltmelidir. Alınan karar konusunda Galatasaray Yönetim Kurulu ivedi şekilde bir düzeltmeye gitmelidir. Çünkü ülkemize, devletimize ihanet edenlerin ülkemizin köklü kurumları ve kulüplerinde işi yoktur." diye konuştu.

kalan karakter 1000

birsu birsu

vergilerimizden stat yapılsın, açılışta yuhlasınlar.. vergi borcunu 300 milyondan 19 milyona indir, ve sadece uyarıda kal. ayıp

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 26.03.2017 15:03
ddd ddd

gs kulübü taraftarı olmak şerefti ama sizin gibi beyinsizler yüzünden bu takımı tuttugumuz için başımızı öne egdirdiniz.allah belanızı versin bir insan yönettigi kulübe ancak bu kadar düşman olur. ya çekin defolup gidin yada kulübü kapatın

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 26.03.2017 12:25
Yalman Güç Yalman Güç

Başımızdakiler gabi (gafil,idraksiz) mi nedir.Aydın D Oğan'ın kağıt yolsuzluğu,petrol kaçakçılığı,petrol ofisi devrinde KDV oyunu meydana çıktı.Sil süpür oldu hasıraltı edildi.GS ya sıfırdan stad Recep Tayyiy Erdoğan'ın himmeti ile yapıldı.Stadın açılışında "eline sağlık" faslından yuhalandı.Yapılan mali teftişte büyük vergi kaçakçılığı çıktı,budana budana serçeye döndürüldü.Daha yetmiyormuş gibi oda zamana yayıldı.Çdeme yapılıyormu bilmem. Başımızdakiler,bunları 40 yıl omuzunuzda taşısanız sonuç yine N A N K Ö R L Ü K tür.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 26.03.2017 12:09
ilker ilker

hemen kayyum atanmalı bu klübe devletin yardımlarıyla stadları yapıldı borçları taksite bağlandı nankörlere inat atansın kayyuma

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır1
cevapla 26.03.2017 02:09
almanci almanci

bir gs li olarak inadina fenerli olmak icimden geliyor. fb dik durdu ve teslim etmedi takimi

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 26.03.2017 07:39
ERAY ERAY

Bunları ihraç etmeyenler terör ve teröristlere yardım suçunu işliyor. Bence gereğini devlet yapmalı.

Aynı Görüşte misiniz?
evet9
hayır1
cevapla 26.03.2017 01:17

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.