Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 27.03.2017 Gazete
ABONE OL

FETÖ'cü Hakan ile Arif kovuldu

Sarı-kırmızılı yönetim, genel kurulda yaşanan skandalın ardından dün olağanüstü toplantı yaptı. 2.5 saat süren zirvenin ardından FETÖ'cü hainler ve 'in ihraç edildiği açıklandı.

FETÖ'cü Hakan ile Arif kovuldu

Galatasaray Mali Genel Kurulu'nda önceki gün skandal bir karar alınmıştı... Sarı-Kırmızılı üyeler ismi FETÖ ile geçen 5 üyenin kulüpten ihracına karar verirken, Hakan Şükür ve Arif Erdem'in ihracını engellemişti. Türkiye'nin her kesiminden gelen tepkiler sonrasında Galatasaray yönetimi bu ayıbı temizledi. Dün olağanüstü toplanan Sarı-Kırmızılı yönetim, FETÖ'cü hainler Hakan Şükür ve Arif Erdem'in kulüpten ihraç edilmelerine karar verdi. Akşam saatlerinde kulüpten yapılan açıklamada, "Yönetim Kurulumuzun 26 Mart 2017 tarihli toplantısında alınan karar gereğince 'Hakan Şükür ve Arif Erdem'in kulüp üyeliklerinin sona erdirilmesine' karar verilmiştir" ifadesine yer verildi.

KAMUOYUNUN SESİNE KULAK VERDİLER
Galatasaray yönetimi böylece kamuoyunun sesine kulak vererek, genel kurulda yaşanan skandalın önüne geçmiş oldu. Öğlen saatlerinde Hakan Şükür ve Arif Erdem'le birlikte 2750 üyenin aidatlarını ödemediği ve genel kurullara iştirak etmedikleri için ihraç edilecekleri öne sürülmüştü. Fakat yönetim sadece FETÖ'cü hainler Şükür ve Erdem'i insiyatif kullanarak kulüpten gönderdi.

kalan karakter 1000

KARAKALEM KARAKALEM

ARTIK GALATASARAYLI DEĞİLİM.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.03.2017 14:05
ö.ş. ö.ş.

aidatlarını ödememeleri beni ilgilendirmez bunlar fetöcü vatan haini malesef GS da bunların yanında yer aldı eğer öyle değilse GS bu ayıbını temizlesin

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 27.03.2017 10:26
Yalman Güç Yalman Güç

GS ya sıfır stad yaptırıp teslim edenlerin,milyarlarca lira vergi borcunu komik miktara indirip onuda "yapılandıran(!)"lar acaba bu nankörlükten ders almışlarmıdır? yoksa yaranmak için şirinlik yapmaya devam edeceklermidir.Tabii AYDIN DOĞAN davalarını da unutmayınız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 27.03.2017 09:47
dürüst dürüst

Genel kurul kararı duruyorken ,ykk nın anlamı varmı ?Böyle saçmalık olurmu?Üstelik devletin GS pislikten kurtardığı günün 2 gün sonrasında.Bakandan...................GS başkanına kadar her kes suçlu.Üzgünüm ama bu milletin mayasıyla biri oynadı galiba.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 27.03.2017 09:34
ihsan ihsan

Galatasaray üstüne maalesef fetö ayıbı yapıştı şimdi ayıklayın pirincin taşını

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 27.03.2017 09:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.