Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.03.2017 Gazete
ABONE OL

Fenerbahçe size emanet

Yıldırım, Futbol Zirvesi’nde karşılaştığı Emre ve ’e “Benden sonra kulübü siz yöneteceksiniz. Kendinizi hazırlayın” dedi.

Fenerbahçe size emanet
Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Futbol Zirvesi'nde yeni sezonda takımın başına geçmesine kesin gözüyle bakılan Aykut Kocaman'la yan yana fotoğraf vermişti. İkilinin yanında Volkan Demirel ile Emre Belözoğlu da vardı. Yıldırım'ın, adeta 4'lü bir zirveyi andıran görüşmede, Kocaman, Demirel ve Belözoğlu'na, "Kendinizi hazırlayın. Benden sonra kulübü sizler yöneteceksiniz" dediği öğrenildi.

ÖNEMLİ GELİŞMELER
Başkan Aziz Yıldırım, bu sözlerinin ardından ikiliye veda ederek yönetici arkadaşylarının yanına gittiği belirtildi. Başkan Yıldırım, zirvede Aykut Kocaman ile de bir konuşma yapmıştı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.