Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 22.03.2017 Gazete

Başbakan’dan iki müjde

Çankaya Köşkü’nde Galatasaray Başkanı ’i kabul eden hem Arena’nın üst kullanım hakkı için hem de yeni spor salonu için imzayı attı

Başbakan’dan iki müjde
Başbakan Binali Yıldırım, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek'i Çankaya Köşkü'nde kabul etti.

GELİRLER ARTACAK
Çankaya Köşkü'ndeki zirveden sarı-kırmızılı camiaya iki müjde çıktı. Dursun Özbek, Başbakan Binali Yıldırım ile görüşüp, TT Arena'nın üst kullanım hakkı için gerekli son imzayı da attırdı. Böylece Galatasaray'ın 2011 yılından beri kullandığı ancak üst kullanım hakınını bir türlü elde edemediği stadın devrini sağlamış oldu. Galatasaray bundan böyle stadla ilgili kullanım ve değişiklik kararlarını istediği gibi yapacak, stadın dış yüzeyinde değişiklik yapabilecek ve reklam için kullanım alanları açabilecek. Böylece Sarı- Kırmızılı kulübün stat gelirleri daha da artacak.SON ADIM ATILDI
Bunun dışında Arena'nın yanına yapılması planlanan spor salonu için de son adım atıldı. Salonun protokolü Başbakan Yıldırım tarafından imzalandı.

kalan karakter 1000

SİMİT SİMİT

SEVGİLİ BAŞBAKANIM BU PİS ADAMA ADAM MUAMELESİ YAPTIN YAA .BİTİRDİN BİZİ.BUNLAR TAPINAKÇI İŞLERİNİ ZORLAŞTIRACAKSIN. YOKSA GÜÇLENİR SENİ YIKARLAR SANATTA SPORDA SİYASETTE BUNLARIN HIZINI KESECEKSİN. BİZE YILLARCA ÖYLE DAVRANDILAR .ADAM KAÇINCI OTELİNİ AÇTI AK PARTİ DÖNEMİNDE SİZE ALLAH RAZI OLSUN MU DİYECEK .GEZİ PARKINDA YİNE ORTAYA ÇIKACAK BİZİ BİTİRMEK İÇİN. HER NE KADAR GALATASARAYLI OLSAM DA ÖNCE VATAN.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 22.03.2017 09:42

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.