Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 26.11.2015 Gazete
ABONE OL

Muslera: Değişim şart!

Muslera, "Yeni hocamız 1-2 günde değiştiremez ama kendi fikirlerini getirecektir. Bir şeylerin değişmesi gerektiğini düşünüyorum" dedi

Muslera: Değişim şart!
'ın başarılı file bekçisi Muslera, 2-0'dan sonra açıklamalarda bulundu. Muslera, "Çok zor bir rakibe karşı oynadık. Devamlı baskı yaptılar. Ne yazık ki istediğimiz oyunu oynayamadık baskılı bir oyun oynadılar. Bunu bir kenara bırakarak Astana maçına bakmamız gerekiyor ve o maçı kazanarak Avrupa'da yolumuza devam etmek istiyoruz. Yeni hocamız 1-2 günde değiştiremez ama kendi fikirlerini getirecektir. Bir şeylerin değişmesi gerektiğini düşünüyorum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.