Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.11.2015 Gazete
ABONE OL

Fransa'dan tehlikeli mesaj Türkler gelmesin!

Türkiye-Yunanistan maçındaki ıslığı bahane eden Fransız taraftarlar "Türkler 'ya gelmesin" pankartı açtı

Fransa'dan tehlikeli mesaj Türkler gelmesin!
Fransa'dan futbolseverler hiç de hoş karşılamayacağımızç bir mesaja imza attılar. Bazı Fransız taratfarlar İngilizce bir pantkart hazırlayıp "Türk taraftarlar EURO 2016'ya gelmesin" mesajını yayınladılar. Türkiye-Yunanistan maçının öncesinde gerçekleştirilen saygı duruşunda sessizliğin bozulması yankı uyandırmaya devam ediyor. Türkiye-Yunanistan maçı öncesi Paris katliamında hayatını kaybedenler için bir dakikalık saygı duruşu yapılmış ancak saygı duruşu, kimi taraftarların ıslıkları ve tezahüratları sebebiyle beklendiği gibi tamamlanamamıştı. L'equipe ise konu ile ilgili haberinde, Türkiye taraftarlarının katliamda hayatlarını kaybedenlere saygı göstermediğini, saygı duruşu sırasında ıslıklarla sloganlarla saygı duruşunun sabote edildiğini okuyucularına duyurmuştu.

HADDİ AŞAN PANKART...
Yaşananların ardından ise bazı Fransız taraftarlar, Euro 2016'da Türkiye'yi izlemek isteyen Türk vatandaşlarına pankartla bir mesaj yollayarak "Gelmeyin" dedi.


kalan karakter 1000

Kadir Sahinoglu Kadir Sahinoglu

Fransizlar hic gelmesin....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.11.2015 14:35
ayvalık ayvalık

Bizde kendini bilmez taraftar olduğu süre kimse bizi kabul etmez.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır2
cevapla 24.11.2015 10:59
ali ali

ne kadar fransiz varsa hitler silseymis

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 24.11.2015 03:51

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.