Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.11.2015 Gazete
ABONE OL

4 Aralık'ı bekliyor

Geçici olarak UEFA gelirleri dondurulan , 4 Aralık tarihinde UEFA yetkilileri ile görüşecek ve ikna etmeye çalışacak. Mali tablo için 2 yıllık süre alınması da söz konusu. Görüşmenin ardından problemin çözümü kesinleşirse Fenerbahçe yönetimi 'nun transferi için düğmeye basacak. Aksi halde kiralama opsiyonu devreye girecek

Falcao 4 Aralık'ı bekliyor

Fenerbahçe bonservisi Monaco'nun elinde olan Chelsea'de forma giyen Kolombiyalı yıldızı transfer etmek için yol haritasını belirledi. Sarı- Lacivertli yönetim öncelikli olarak finansal fair play nedeniyle gelirlerini askıya alan UEFA ile 4 Aralık tarihinde yapacağı görüşmeye odaklanacak. 'nin 4 Aralık'taki UEFA toplantısında karşılaşacağı tablonun da büyük ölçüde belli olduğu iddia ediliyor. Sarı- Lacivertliler, UEFA'yı ilk toplantıda ikna edebilirse hak edişlerine kavuşacak. Ancak bu toplantı olumsuz sonuçlanırsa o zaman UEFA yetkilileri Fenerbahçe'ye bir süre tanınması ve bunun da 2 yıldan az olmaması bekleniyor. Bu arada Fenerbahçe'nin UEFA gelirleri kaleminin 40 milyon TL civarında olduğu belirtiliyor. Fenerbahçe UEFA'dan onayı alır almaz Falcao'nun transferi için düğmeye basacak. Eli güçlenecek olan Fenerbahçe, tüm gücüyle bu transfere yüklenecek.

UEFA İLE YAPILACAK GÖRÜŞMEDEN OLUMLU SONUÇ BEKLENİYOR
Pek ihtimal verilmese de en kötü senaryo gerçekleşir ve Fenerbahçe UEFA'dan alacağı gelirlere kavuşamazsa bu sefer Sarı- Lacivertli yönetim başka bir futbolcuyu kiralama yöntemini seçerek forvet hattındaki sıkıntıyı gidermeye çalışacak. Kiralama formülünde öncelikli futbolcunun ülkesinde top koşturan Brezilyalı Fred olduğu ifade ediliyor. Ancak 4 Aralık tarihinde Fenerbahçe yönetiminin UEFA yetkilileri ile yapacağı görüşmeden olumlu sonuç alması bekleniyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.