Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 20.11.2015 Gazete
ABONE OL

Yetki zehirlenmesi

TAKVİM'e konuşan Özdoğan, Hamza Hamzaoğlu'nun görevden alınmasının tam bir yetki zehirlenmesi olduğunu ifade ederek, "Cüneyt Tanman'ı gönderip kardeşini getirdi. Hamzaoğlu kararının da asla mantığı yok"şeklinde konuştu...

Yetki zehirlenmesi
Dursun Özbek'e rakip olarak başkanlık seçimine giren Prof. Dr. Ahmet Özdoğan, TAKVİM'e özel açıklamalar yaptı. Özbek ve yönetime yönelik sert eleştirilerde bulunan Özdoğan, Hamza Hamzaoğlu'nun görevden alınmasının yetki zehirlenmesi olduğunu söyledi.

ŞAŞKINLIK iÇiNDEYİM
Özdoğan, "Galatasaray, Şampiyonlar Ligi'nde devam mı, tamam mı, maçına çıkacakken bu maçtan önce böyle bir kararı nasıl aldılar? Hakikaten şaşkınlık içindeyim. Böyle bir maçtan önce bu kararın mantığı yok. 5 maç sonra devre arası olacak. Birlikte karar verilebilirdi" dedi.

KENDi AYAĞINA SIKTILAR
'Galatasaray'ı ben yönetiyorum, ben görevden aldım, anlayışı ve üslubunun yanlış olduğunu söyleyen Özdoğan, "'Ben istersem bunu yaparım, Cüneyt Tanman'ı görevden alırım kardeşimi getiririm, Hamzaoğlu'nu anında görevden alırım' derseniz bunu adı yetki zehirlenmesidir. Kendi ayağımıza niye kurşun sıkıyoruz. Önce Tanman'ı şimdi Hamzaoğlu'nu yok ettiler" dedi.


kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.