Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.11.2015 Gazete
ABONE OL

Hak etmediğim kadar seviyorlar

, "F.Bahçeli taraftarlar beni yolda gördüklerinde haketmediğim kadar sevgi gösteriyorlar" dedi...

Hak etmediğim kadar SEViYORLAR
Sezon başında Fenerbahçe'den ayrılarak Başakşehir'e transfer olan Emre Belözoğlu çok önemli açıklamalar yaptı... Tecrübeli futbolcu, "Fenerbahçeli taraftarlar beni yolda gördüklerinde hak etmediğim kadar sevgi gösteriyorlar. İnanıyorum ki bu böyle devam edecektir. Beni Fenerbahçeli Emre olarak oradan ayırdılar. Ben kendimi her zaman Fenerbahçeli Emre olarak hissediyorum. Gururdur, hissettiğim en güzel duygulardan birisidir hayatta. 3 Temmuz'u hep beraber yaşadık. O günlerin zorluklarını içinde bulunan herkes iliklerine kadar yaşamıştır. Biz de kulübe aidiyet hisseden oyuncu gurubu olarak bu zorlukları yaşadık. Sadece ayrılış sürecimle ilgili kırgınlığım var. Keşke ayrıldığımı televizyondan duymasaydım" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.