Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 11.11.2015 Gazete
ABONE OL

Milli ara ilaç gibi gelecek

Milli arada 4 sakatı bulunan yaralarını saracak. Amlieyat sonrası rehabilitasyon dönemi geçiren Caner'in takıma katılışı 2-3 haaftyı bulacak

Milli ara ilaç gibi gelecek
Milli ara Fenerbahçe'ye yarayacak gibi görünüyor. Futbola verilen arada Sarı- Lacivertli ekipte sakatlıkları bulunan oyuncuların tedavisine yoğun bir şekilde devam edilecek. Dört önemli sakat oyuncusu bulunan Fenerbahçe, bu oyuncuların sahalardan uzak kalması beklenen dönemi milli takım arasıyla geçirilmiş olacak. Sakatlıkları bulunan Markovic ve kaleci Fabiano'nun maçlar bu hafta oynansaydı ne hafta içi ne de hafta sonunda takıma katılması beklenmiyordu. Sakat oyuncular böylece olası bir kaçırma durumunu geçirmiş olacaklar. Abdoulaye Ba'nın yakın zamanda takıma katılması bekleniyor. Caner Erkin'in takımla birlikte çalışmalara başlaması ise 2-3 haftayı bulacak.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.