Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 10.11.2015 Gazete

: Pereira Türk olsaydı çoktan kovulurdu

, "Takım iyi top oynamıyor. Aziz Yıldırım başarı için hr eşeyi yaptı. Pereira kredisini tüketti. Türk olsaydı gönderirlerdi" dedi

Ali Şen: Pereira Türk olsaydı çoktan kovulurdu
Radyospor'a konuşan Fenerbahçe'nin efsane başkanı Ali Şen'den teknik direktör Pereira'ya eleştiri geldi.

KREDİYİ TÜKETTİ
Şen ''Pereira 'Herkesi susturacağız' diyeceğine 'Herkes Fenerbahçe'yi konuşacak' demeliydi. 1-0'lık skorlarla kazanan bir Türk teknik direktör olsaydı şimdiye çoktan gönderilmişti. Taraftar Pereira'ya büyük bir kredi açtı. Ama kredi huni gibidir. İyi kullanırsanız ince tarafından dökülür. İyi kullanmazsanız geniş tarafından hepsini bitirirsiniz. Takım iyi top oynamıyor. Aziz Yıldırım her şeyi yaptı başarı için. Yönetim de öyle; ama Pereira kredisini tüketti'' dedi.

YILDIZ OYUNCUYU DA ELEŞTİRDİ
VAN Persie'nin bir şey oynamadığını ileri süren , "Mario Gomez yeniden mili takıma seçildi. Van Persie geldiğinde milli takımdaydı ama şimdi alınmıyor. Biz büyük kulübüz. Burası Uganda değil" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.