Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 31.10.2015 Gazete
ABONE OL

Öyle analara sahibiz ki...

Trabzonspor Başkanı İbrahim , Atatürk'ün sözleriyle 2. kez kadınlardan özür diledi. Hacıosmanoğlu, "Türk Milleti öyle analara sahiptir ki her devrin büyük adamlarını bu analar yetiştirmiştir" dedi

Öyle analara sahibiz ki...
Trabzonspor Başkanı Hacıosmanoğlu, Gaziantepspor maçı sonrası kullandığı, "Kadın gibi yaşamadım. Adam gibi yaşadım" ifadeleriyle ilgili bir kez daha özür diledi.

ANLAYAN ANLADI!
Hacıosmanoğlu, "Benim nasıl bir mesaj vermek istediğimi anlayanlar çok iyi anlamıştır. Kullandığım ifadelerimin yanlış anlaşılmasından dolayı istemeyerek üzdüğüm kadınlarımızdan özür diler, Cumhuriyetimizin 92. Yıldönümünü coşkuyla kutlarken Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün şu sözlerini hatırlatmak isterim. 'Türk milleti öyle analara sahiptir ki her devrin büyük adamlarını böyle analar yetiştirmiştir"
dedi.

VURULAN BİR FİSKEDEN ÜZÜNTÜ DUYARIM
, " "Türkiye'yi yönetmeye aday kadınlarımız bilsinler ki vurulacak bir fiskeden eşime ve anneme vurulmuş gibi üzüntü duyarım" dedi.

HAKEMLER KENDİLERİNİ KİLİTLEDİ
Bordo-Mavili kulüp, resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, hakemlerin kendilerini soyunma odasına kilitlediğini iddia etti. Hakemlerin alıkonulmadığı açıklandı.

kalan karakter 1000

baksoy baksoy

Allah aşkına konuşma artık konuştukça batıyorsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.11.2015 17:53
baksoy baksoy

Allah aşkına konuşma artık konuştukça batıyorsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 05.11.2015 17:53

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.