Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 29.10.2015 Gazete
ABONE OL

Sofuoğlu: Bırakmayı hiç düşünmedim

Dünya Şampiyonu milli motosikletçimiz "Sonuna kadar devam" dedi

Sofuoğlu: Bırakmayı hiç düşünmedim
Dünya Supersport Şampiyonası'nda dördüncü şampiyonluğuna ulaşan milli motosikletçi , Sakarya'da imza günü ve söyleşi düzenledi. Başarılı sporcu, yaşadığı zorlukların şampiyonluğundan daha fazla gündeme geldiğini söyledi. Sofuoğlu, şampiyonluğun kendisi için gurur verici olduğunu belirterek, "2015 çok zor bir sezondu. Bu süreçte beş aylık bebeğimizi kaybettik ama buna rağmen şampiyonluk yolunu bırakmadım. Sezon içinde yaşadığımız tüm zorluklara rağmen bu yarıştan vazgeçmeyip devam ettik. Ben ülkeme bu şekilde hizmet veriyorum. Arkamda bu yüzden büyük destekler var. Özellikle cumhurbaşkanımız, spor bakanımız, federasyon başkanımız, bu yıl dünya şampiyonasında yarışmam için gerçekten büyük emek verdiler" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.