Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 28.10.2015 Gazete
ABONE OL

Arena'nın açılışına Barça gelecek

Beşiktaş Başkanı Vodafone Arena'nın açılışında Barcelona'yla karşılaşmak istediklerini söyledi

Arena'nın açılışına Barça gelecek
Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'dan müjde geldi. Orman yapımı devam eden Vodafone Arena'nın açılışında Barcelona ile karşılaşmak istediklerini söyledi. Arena'da çalışmaların tüm hızıyla sürdüğünü ifade eden Orman, "Bu hafta çatıyı tavanda görmeye başlarız" diye konuştu. Orman aldıkları sonuçlarla ilgili olarak, "Beşiktaş'ı şişiriyorlar, şişiriyorlar, şişiriyorlar. Biz sadece seyir zevki güzel bir oyun seyrettirmeye çalışıyoruz" ifadesini kullandı. Orman taraftara da çağrıda bulunarak, "Lider bir takım olarak 5-6 bin kişiye oynamamız ayıp oluyor. Taraftarımız bize daha fazla destek vermeli" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.