Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 23.10.2015 Gazete
ABONE OL

Cenk dışarda kalırsa sıkıntı yaşıyor

Kartal'ın hocası : "Bir üst kademe daha yukarıda oyanyabilirdik. Sahamızda kazanırsak gruptan çıkarız. Cenk girerken hep gol atıyoruz. Dışarda kalıars iç dünyasında sıkıntılar yaşayabiliyor"

Cenk dışarda kalırsa sıkıntı yaşıyor
Beşiktaş'ın hocası , "1 puanla ayrıldık. Lider durumundaki takımla oynadık. 2 takım da denk bir oyun anlayışı ile oynamaya çalıştı. Biz bir üst kademe daha yukarıda oynayabilirdik, bir eksiğimiz o oldu. Kendi sahamızda kazanırsak, gruptan çıkarız. Onlar da kazansa avantaj yakalardı" dedi.

KIRMAK İSTEMEDİM
Güneş, "Cenk'in pozisyonunda giriş esnasında gol oldu. Cenk girerken hep gol atıyoruz. Onu da kırmak istemedim. Dışarıda kalırsa, iç dünyasında sıkıntılar yaşayabiliyor" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.