Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 16.10.2015 Gazete
ABONE OL

Eyüp Sultan'da

Pereira ile sorun yaşayan ve yedek kalan 'ye Samandıra'daki çalışanlar, "Kurban kestir. İyi gelir" dedi... Hollandalı yıldızın da Milli Takım'a gitmeden önce Eyüp Sultan'da ği ortaya çıktı.

Eyüp Sultan'da kurban kestirdi
Milli Takım'a gitmeden önce Teknik Direktör Pereira ile arasında soğuk rüzgarlar esen ve mutsuz olduğu her halinden belli olan Van Persie'ye Samandıra'daki çalışanların ilginç bir öneride bulundukları belirlendi.

FAKİRE FUKARAYA DAĞIT!
Hollandalı
oyuncuya, Samandıra'daki çalışanlar "Kurban kestir. İyi gelir. Kestirdiğin kurbanı da fakire fukaraya dağıt. Onları sevindir. Allah da seni sevindirir" dediler.

MÜSLÜMAN OLAN EŞİNE SORDU!
Hollandalı yıldızın, bu öneriden sonra konuyu eşine danıştığı belirlendi. Van Persie'nin müslüman olan eşi Büşra'nın da buna onay verdiği öğrenildi. Daha sonra ikilinin Eyüp Sultan'da kleri ortaya çıktı. Bilindiği gibi Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da önemli maçlar öncesi Eyüp Sultan'da kurban kestiriyor.


kalan karakter 1000

REŞİT REŞİT

Beşiktaşlı olsam da Hanımı Müslümanlığı tercih etmesi kurban kesilmesi gibi hayırlı işler maneviyatımı duygulandırdı.Van Persie,nin başarılı olmasını diliyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 16.10.2015 18:47

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.