Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 12.10.2015 Gazete
ABONE OL

Şimdi feda zamanı

G.Saray'ın gelecek sezon UEFA'dan men cezası alma tehlikesiyle karşı karşıya olması üzerine yönetim radikal bir karar almayı planlıyor .Zararını 40 milyon Euro aşağı çekmek isteyen Sarı-Kırmızılı yönetim futbolcularından yüzde 30 oranında indirim yapmalarını isteyecek.

Şimdi feda zamanı
Galatasaray zor günler yaşıyor... Sarı-Kırmızılı takım bir yandan ligde şampiyonluk için yarışırken diğer taraftan da yönetim büyük bir darboğazın içine girmiş durumda. Galatasaray'da tek gündem konusunun UEFA'dan gelmesi muhtemel olan Avrupa'dan men cezasının olduğu öğrenildi. Eski başkan Ünal Aysal her keresinde ceza almayacaklarını söylemesine rağmen Sarı- Kırmızılı camia bu konuda hazırlıklı olmaya çalışıyor. Yönetim bu cezadan kurtulmak için kendi arasında çareler üretiyor. İlk akla gelen fikrin daha önce gündeme gelen 'Feda' uygulaması olduğu öne sürüldü. Zararını 50 milyon Euro aşağı çekmek isteyen Yönetimi oyuncularına yüzde 30 oranında indirime gitmelerini teklif etmeyi planlıyor. Bu konuda oyuncuların vereceği cevap ise merakla bekleniyor.

FUTBOLCULARLA TEK TEK KONUŞULACAK
Galatasaray' da futbolculara önerilecek bu teklifin yarın yapılacak olan yönetim kurulu toplantısında gündeme geleceği belirtildi. Başkan Dursun Özbek'in bu görüşte olduğu ve karar çıkması durumunda Mehmet Özbek'in futbolcularla tek tek konuşarak durumu anlatacağı iddia edildi. Mehmet Özbek'in oyunculardan fedakarlık isteyerek, "Avrupa'da olmak için hep birlikte el ele verelim" diyeceği gelen bilgiler arasında.

kalan karakter 1000

GS Lİ FURKAN GS Lİ FURKAN

Sayın Başkanımızın tasarrufu gelecek açısından iyidir.Bjk feda dedi şimdi borç içinde hiç bir başarı ve gelirleri yok günü kurtarmaya çalışıyorlar.Biz onlardan ders almalıyız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.10.2015 14:31
Burak Burak

GS bu kafayla daha zor durumlara düşer yönetimde ciddiyetsizlik var , kimin ne yaptığı belli değil Sabriye Hakan Baltaya , verilen paralara yazık birde feda diyorsun Sabriye hakkının 3 -4 katını veriyorsun oyuna katkı yapmayan kesici Baltaya Milyon avrolar bu nasıl zihniyet Bide kaleci eray oda aynı transfer yapamıyorsunuzzzzzzzzzzzzz

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.10.2015 10:18
Çakır Çakır

Galatasaray gibi bir Dünya markasının düştüğü duruma bak bu durumlara Galatasarayı Liseliler getirmiştir kulübe katkı sağlamadılar katkı yapmak isteyenlere tüzüğü bahane ederek engel oldular kısacası GS'yı kendi şirketleri gibi gördüler yazık başarıyı gelire çeviremediler sayfalar almaz hatalarını taraftar uyuma kulübüne sahip çık

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 12.10.2015 10:13

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.