Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 11.10.2015 Gazete
ABONE OL

Baba ocagını ziyaret

Galatasaray Teknik Direktörü Hamza doğduğu Gümülcine kentini ziyaret etti. Burada çiçeklerle karşılanan başarılı teknik adam duygusal dakikalar yaşadı...

Baba ocagını ziyaret
Hamzaoğlu'dan baba ocağını ziyaret... G.Saray Teknik Direktörü doğup büyüdüğü Yunanistan'ın Gümülcine kentine bağlı Susurköy'deki akrabalarını ziyaret etti. Kıbrıs Harekatı'ndan sonra Yunanistan'da Türkler'in yaşadığı sıkıntılardan dolayı 7 yaşındayken ailesiyle Meriç Nehri'ni sandalla geçip Türkiye'ye gelen duygusal anlar yaşadı.

DOĞDUĞU EVE DE UĞRADI
Öncehalası, sonra da amcasını ziyaret eden Hamzaoğlu ardından 7 yıl yaşadığı eve uğradı. Burada duygusal anlar yaşayan başarılı hoca, "Tekrar gelip akrabalarımı görmek beni çok mutlu etti" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.