Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 24.02.2015 Gazete
ABONE OL

Bizi ligden atarlar

Aziz Yıldırım'ı tanımadığını sadece resimlerini bildiğini söyleyen Yarsuvat, havuz sistemi ile ilgili de çarpıcı ifadeler kullandı

Bizi ligden atarlar
Başkan Duygun Yarsuvat, Galatasaray Divan Kurulu toplantısında gündem yaratacak açıklamalar yaptı. Yarsuvat, "Havuz ihalesinden çıkmamızı isteyenler de var. Buna kalkıştığımız vakit bizi ligden bile atabilirler. Bunu tek başınıza yapamazsınız" diyerek Fenerbahçe'ye üstü kapalı mesaj yolladı. Ergin Ataman ve tokat olayına da değinen Yarsuvat, "Ben Türkiye'nin en iyi koçunu 50 bin lira gibi cezalarla cezalandıramam. Ben yapmam. Yeni yönetim gerekirse versin ama yine bu kürsüden ceza verilmemesi gerektiğini söylerim" dedi. "Aziz Yıldırım'ı tanımıyorum sadece resimlerini biliyorum" ifadesini kullanan Başkan Yarsuvat, "Soma yardım maçı için yapılan sözleşmeden yönetimin haberi yok" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.