Bugünkü
Takvim
  • Spor
  • 18.02.2015 Gazete
ABONE OL

Hacıosmanoğlu'na +60 gün daha!

Hacıosmanoğlu'na +60 gün daha!
Son günlerde 'dan sürekli ceza alan Trabzonspor'a, PFDK'dan bir kötü haber daha geldi. 180 gün ceza alan Trabzonspor Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu'na, 60 gün daha ceza verildi. Cezasının toplamı 315 gün oldu. Trabzon'a seyircisiz maç cezası da verildi. Trabzon, Sivas ile oynanan kupa maçınhda kalecisi Ertuğrul'un kafasının yarılması ve maçın durması nedeniyle 1 maç seyircisiz ceza aldı. Ancak Trabzonspor bu cezasını seneye kupa maçında çekecek.

kalan karakter 1000

Veli Veli

Aziz Yıldırımın sözlerini inceleseniz müebbet verilir Benim ülkemin bir kara kabusudur Aziz Yıldırım Hacıosmanoğlu ,Azizin yanında zemzemle yıkanmış kalır korkmayın azizede ceza kesin ilahi Adaleti denk uygulayın Mahşerde bunun hesabı var orada kaçışda yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır1
cevapla 19.02.2015 14:33

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.